Электробайк - Купить электровелосипед
×
 x 

0 продуктів

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Навіщо потрібні контролери для електровелосипедів?

Подібне обладнання застосовується для того, щоб мотор-колесо могло запуститися.

контроллер для электровелосипеда electrobikeПотрібно відзначити, що у батареї є «плюс» і «мінус», а у МК 3 фазних проводи. Не можна їх підключити безпосередньо. В даному випадку купити контролер для електровелосипеда слід тому, що він створює обертове магнітне поле в обмотці статора. Тим самим він отримує зворотний зв'язок про поточний стан ротора.

Крім цього, контролер для мотор-колеса дозволяє забезпечити управління двигуном. З його допомогою можна регулювати швидкість обертання електродвигуна, а також контролювати процес рекуперації. Устаткування в даному випадку працює за аналогією зі знижуючим перетворювачем. Завдяки такій особливості, фазний струм, який протікає по обмотках, може істотно перевищити струм, що протікає до контролера від батареї.

Потрібно розуміти, що контролер для електросамоката або електровелосипеда визначає потужність, яка надходить в електродвигун у випадку з мотор-колесами номінальною потужністю 1 кВт. При правильно обраному і справно працює контролері можна короткочасно підвищити значення до 2-2,5 кВт. Зрозуміло, для цього потрібен постійний контроль температури.

Схема контролера

У більшості випадків сьогодні можна придбати контролери для електровелосипедів у вигляді коробки з алюмінію з пучком кольорових проводів. Є моделі, які монтуються в спеціальні бокси, що захищають обладнання від впливу зовнішнього середовища. Також подібна «оболонка» зовні виглядає більш привабливою.

Узагальнено схема контролера виглядає так:

  1. Усередині корпусу знаходиться керуючий мікроконтролер ( «серце» приладу).
  2. Передбачені знижують перетворювачі на 5В і 12В (потрібні для харчування периферичних пристроїв).
  3. Силові елементи (струмові шунти, конденсатори, транзистори).


Різновиди контролерів для електровелосипедів

Сучасні контролери по різновиди зворотного зв'язку ділять на 3 категорії:

  • прилади, що працюють з датчиками Холла
  • універсальні рішення
  • пристрої, що працюють без датчиків

Також є класифікація контролерів за типом вихідного сигналу. Так бувають ті, які створюють сигнали прямокутної форми (меандр), синусоїди і модифіковані синусоїди.

Найдоступніший з них - перший. При застосуванні меандрового контролерів виходить велика швидкість обертання в порівнянні з синусно. Однак при цьому шум двигуна також посилюється. Це пов'язано з появою мікровібрацій обмоток двигуна через вплив такого типу сигналу. Синусний контролер тихий, проте, максимальна швидкість втрачається (при однаковій напрузі акумулятора).

Якщо вам належить вибрати універсальний контролер для електровелосипеда, потрібно знати, що різні типи пристроїв можуть реагувати на сигнали ручки газу по-різному.

контроллер на электровелосипеде electrobikeОсобливості вибору контролерів для електровелосипеда

При необхідності кожен бажаючий без особливих зусиль може вибрати і купити універсальний контролер для електровелосипеда, який підійде для вирішення поставлених завдань. Зазвичай на самому пристрої є спеціальне маркування. У ній вказуються ключові технічні параметри, що безпосередньо впливають на експлуатаційні властивості контролерів.

Серед параметрів слід виділити:

  1. Максимальний батарейний ток
  2. Номінальна робоча напруга
  3. Номінальна потужність електродвигуна, для якого підходить контролер

Вибрати відповідний контролер, знаючи потрібні вам параметри, може кожен. Все максимально просто і зрозуміло, особливих труднощів, як правило, не виникає.

Пам'ятайте, що датчики Холла повинні встановлюватися в електродвигуні через кожні 60 або 120 електричних градусів. Для визначення потужності контролера слід помножити максимальну силу струму на максимальне напруження. Підсумком стане значення максимальної потужності контролера.

.

Багато велолюбителі користуючись звичайним велосипедом напевно задавалися думкою, як поліпшити свій байк. Як проїхати більшу відстань, як заїхати на круту гору або розвинути пристойну швидкість не докладаючи особливих фізичних зусиль? Звичайно можна поміняти свій велосипед на інший, а можна переобладнати його в електробайк. Чи не докладаючи великих зусиль і підійшовши до питання виважено і обдумано Ви отримаєте маневреність велосипеда і потужність скутера. Для переобладнання необхідний велосипед, електродвигун (мотор-колесо), акумулятор і елементи управління. Можна вибрати з уже готових наборів або підійти до питання індивідуально, підібравши потрібні параметри. Для комфортного пересування буде досить двигуна потужністю 350Вт і батареї з напругою 36В і силою струму 10А. Такий набір дозволить подолати 20-30 км і розвивати швидкість до 35 км / год, для любителів погарячіше є рішення з двигунами в 1000Вт. Акумулятор заряджається від звичайної електромережі 220В протягом 2-8 годин, через спеціальний зарядний пристрій. Електронабір це можливість подарувати Вашому улюбленому велику нове життя, а Вам нові відчуття.

   Це новий, екологічно чистий вид транспорту. Від звичайного велосипеда він відрізняється наявністю трьох основних компонентів, електромотором (мотор-колесом), акумулятором і контролером. Основним призначенням електровелосипеда є поїздки на не великі відстані, скажімо на роботу або в магазин, до того ж він забезпечує досить високу швидкість пересування без необхідності використання фізичних зусиль, одного заряду вистачить на 50 кілометрів пробігу, при цьому практично безкоштовно.

Оплата та доставка

Доставка товару по Києву здійснюється безкоштовно в перебігу 1-2 днів, якщо сума покупки перевищує 10000 грн. Інші регіони по Україні

Детальніше...

Умови угоди

Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України.

Детальніше...

Контакти

"Electro-bike" вул.Симиренка, 16а, м.Київ, Україна
телефон: (095) 011-9000, (098) 011-9001
Пн-пт: 10.00 - 19.00
Сб-Нд: вихідний

Електронна пошта: electro.bike.ua@gmail.com


TOP