Электробайк - Купить электровелосипед
×
 x 

0 продуктів

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

   Це новий, екологічно чистий вид транспорту. Від звичайного велосипеда він відрізняється наявністю трьох основних компонентів, електромотором (мотор-колесом), акумулятором і контролером. Основним призначенням електровелосипеда є поїздки на не великі відстані, скажімо на роботу або в магазин, до того ж він забезпечує досить високу швидкість пересування без необхідності використання фізичних зусиль, одного заряду вистачить на 50 кілометрів пробігу, при цьому практично безкоштовно.

 

     Ви можете забути про пробки, на такому велосипеді можна пересуватися по тротуарах і пішохідних доріжках. Електровелосипед прекрасно підійде для людей, яким за станом здоров'я рекомендовані прогулянки на свіжому повітрі і легка фізичне навантаження, представляючи собою просте і не дороге засіб пересування. Підйоми на будь-які гірки тепер не проблема, а якщо акумулятор розрядиться під час вашого шляху, у Вас є можливість доїхати просто крутячи педалі як на звичайному велосипеді. Заряджаючись від домашньої електромережі, електровелосипед це один з найдоступніших видів гібридного транспорту на сьогодні. Його можна зберігати в звичайній квартирі, він не видає запаху бензину і вихлопних газів, не вимагає технічного обслуговування, і не потребує  обов'язкової реєстрації.

Оплата та доставка

Доставка товару по Києву здійснюється безкоштовно в перебігу 1-2 днів, якщо сума покупки перевищує 10000 грн. Інші регіони по Україні

Детальніше...

Умови угоди

Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України.

Детальніше...

Контакти

"Electro-bike" вул.Симиренка, 16а, м.Київ, Україна
телефон: (095) 011-9000, (098) 011-9001
Пн-пт: 10.00 - 19.00
Сб-Нд: вихідний

Електронна пошта: electro.bike.ua@gmail.com


TOP